Açık Ağız Aç Kalmaz ile İlgili Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
ANLAMI: Ne istediğini bilen ve bunun peşinden giden insanlar istediklerini elde ederler. Hayatını devam etmek isteyen her şekilde yolunu bulur.

KOMPOZİSYON
   Başarıya ulaşmak isteyen insanlar, sürekli başarıyı düşünmeli ve başarmak için sürekli bir çabalama içinde olmalıdır. Açık ağız ifadesi, çalışmanın sürekliliğini ifade eder. Sürekli çalışanlar ise eninde sonunda istediklerini elde edebilirler.

   Geçmişte büyük başarılar elde eden kişilerin tamamı, yoğun ve devamlı bir çalışma ile bunu gerçekleştirmişlerdir. Başarmak isteyen kişi bu başarma duygusunu sürekli canlı tutmalı, her fırsatta bunu dile getirmeli ve kendini başarıya odaklamalıdır. Bunu yapan, yeterince emek veren herkes istediğini mutlaka elde edecektir.

   Başarı yolunda emin adımlarla yürümek gerekir. Zaferi elde etmek için, öncelikle onu elde edeceğimize inanmamız lazım. İlk adımı attıktan sonra ise gerisi gelecektir.

1 yorum:

beğendim güzel

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.