Ağaç Yaprağı İle Gürler Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
Ağaç Yaprağı İle Gürler


İnsanın eşi, dostu, akrabası, seveni olmadan yaşaması, mutlu olması çok zordur. Yalnızlık, insanların kaldıramayacağı kadar ağır bir yüktür. Bu nedenledir ki yalnızlık Allah'a mahsustur, derler. 

Bir insan, sevdiği ve sevildiği kişilerin varlığı ile mutlu olur, hayata tutunur. Çevresinden destek alan kişi daha güçlü, daha başarılı olur. Onların varlığı, insana güç vermek için yeterlidir. Biz insanların iyi günleri de olur, kötü günleri de. Kötü günlerimizde sevenlerimiz, akrabalarımız, eşimiz, dostumuz en büyük yardımcılarımızı ve destekçilerimizdir. Bu  nedenle kişinin çevresi ne kadar geniş olursa, sevenleri ne kadar fazla olursa, zorlukların üstesinden gelmesi de o denli kolay olur. Ancak kötü gününde destekçisi olmayan, deyim yerinde ise yaprağı bulunmayan kişiler güçsüzdürler ve daha güçsüz hale gelirler.

Bir anne ya da baba çocukları ile mutlu olur. Hayata bambaşka bir gözle bakar. Hele de bu çocuklar annesine, babasına hayırlı evlatlar ise, doğruyu yol bilmişlerse anne-babanın mutluluğu kat kat artar.

4 yorum

Teşekkürler

Bilgiler için çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim efsane olmuş

Valla hiç bir işime yaramadı sağolllll

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.