Çalma Elin Kapısını Çalarlar Kapını Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
Çalma Elin Kapısını Çalarlar Kapını 

Sakın başkasına kötü davranma. Sen bugün başkalarına kötü davranırsan, yarın da onlar veya başkaları sana kötü davranacaktır. Bunu bilerek hareket etmen senin yararına olacaktır.

Bu dünyada karşılığı olmayan hiçbir şey yoktur. Kişi ne yaparsa, nasıl davranırsa aynı karşılığı eninde sonunda alacaktır. Allah ile olan bağımızda bile durum böyledir. Allah iyi olanı cennetine alırken, kötü olanı de cehennemi ile cezalandırmaktadır. Atalarımız, ne ekersen onu biçersin diyerek, insanların davranışlarının karşılıklı olduğunu da vurgulamışlardır.

İyilik görmek istiyorsak bizim de iyi olmamız şarttır. Zayıf olanı ezmeye çalışıyor, her türlü haksızlığı yapıyorsak elbet insanlar bize kucak açmayacaktır. Birileri de bizi ezmeye çalışacak, bize karşı adaletsiz davranacaktır.

3 yorum

lütfen herkez beğensin ne olursa olsun arkadasımız bunu yapmak için ügrasmiş lütfennn beğenin lütfen ülkesini ve daha önemlisi adalet ve eşitliği seven beğensin

merhaba herkez verdii puanı alta yazarsa çok sevinirim benimki sekiz 8

benim puanım 9 verdiğin bilgi için sağol adsız kişi

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.