Faydasız Baş Mezara Yaraşır Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
Faydasız Baş Mezara Yaraşır 

Hayatımızın bir manası vardır. İnsanın gayesi öncelikle Allah'a iyi bir kul olmak, sonra da kendisi ve sorumluluğu altındaki kişiler için güzel yaşam standartları oluşturmaktır.

Elbette ki bir insan sadece kendisine veya ailesine değil; tüm insanlığa faydalı olmalıdır.Kişi bilgisi ile, zenginliği ile, yetenekleri ile topluma ya da en azından çevresindekilere yararlı olamıyorsa, onun yaşamasının bile bir anlamı yoktur. Allah insanları yeryüzünü inşa etsinler diye yaratmıştır. Hem ahireti için hem de dünyası için uğraşıp didinmeyenlerin hayvandan farkı yoktur. Hatta hayvanlar da üzerine düşen görevi yerine getirdikleri için bunu söylemek bile doğru değildir.

Faydasız insan, kimsenin işine yaramaz. Böyle bir insanın bu dünyada bir dikili ağacı olmaz. Zaten kimseye faydası dokunmayan kişi Allah'ı da hoşnut edemez.

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.