Fazla Naz Aşık Usandırır Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
Fazla Naz Aşık Usandırır 

Fazla naz aşık usandırır atasözü, günlük hayatımızda sık sık kullandığımız sözlerden biridir. Çünkü kullanım alanı çok geniştir. Özellikle kaprisleri ile, surat asmaları ile bize bıkkınlık verenlerin, bu duruma bir son vermeleri için kullanırız. Diğer bir kullanım alanı ise kız istemede kız tarafının sürekli olmadık isteklerde bulunduğu veya istediği halde sanki kızlarını vermek istemiyormuş gibi göründükleri durumlardır.

Kız tarafı naz tarafı demişler; ancak kişi bu naz ayarını iyi tutturamadı mı diğer taraf büyük rahatsızlık duyabilir. Hatta sevdiğinden bile soğuyabilir. Bu nedenle hayırlı iş olarak kabul edilen kız isteme olaylarında, kız tarafının işi abartmaması, tadında bırakması gerekir. Bazen çevremizdeki insanlar gereğinden fazla hassas olabilirler. Olduk olmadık sözlere alınıp, surat asabilirler. Bu tür davranışlar da bir yerden sonra muhatabını sıkmaya başlar.

Kişi bir şeye istekli ise duygularını, düşüncelerini açıkça ifade etmelidir. Olanı yokmuş, olmayanı da varmış gibi göstermeye çalışmak pek hoş değildir.

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.