Aile Sevgisi ile İlgili Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
                                                            Aile Sevgisi

  Hayattaki en büyük dayanağımız, teselli ve mutluluk kaynağımız ailemizdir. Ailemizin varlığı bize güç katar. Çünkü annelerimiz, babalarımız, ablalarımız, abilerimiz ve kardeşlerimiz her zaman ve her yerde bizim yanımızdadır.

 En mutsuz günümüzü de en mutlu günümüzü de paylaşan onlardır. Onların sevgisi tartışmasız en samimi, en içten sevgidir. Onlarda menfaat sağlama güdüsü yoktur. Her şeyi sadece bizim iyiliğimiz için isterler. Annelerimiz, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz, en büyük sırdaşımızdır. Tıpkı bir melek gibi temiz, saf ve koruyucudur. Babalarımız da tüm ömürlerini biz daha iyi yaşayalım, daha iyi bir gelecek kuralı diye geçirirler. durup dinlenmek bilmeksizin çalışır; ama tüm yorgunluklarına rağmen, bizi asla bir yük olarak görmez; aksine en büyük hazine olarak görürler. Kardeşler arasındaki sevgi de böyledir. Kardeşler bazen kavga etseler, birbirine kızsalar bile, birbirine sımsıkı bağlıdırlar. Bir kardeşin başına bir iş gelecek olsa, diğer kardeşlerin tümü aynı acıyı hisseder, aynı derecede üzülürler. Ömür boyu yanımızda olacak olan ailemizdir. Ailemizle olan ilişkilerimiz gelip geçici değildir. Çocukken de, gençken de yaşlı iken de aile bireylerimizle görüşmeye ve yardımlaşmaya devam ederiz. En ufak bir sıkıntımızda bile birbirimize yardım elimizi uzatmaktan asla çekinmeyiz.

  Ailemize karşı daima sevgi ve saygı içinde olmalıyız. Hiçbir aile bireyimizi üzmemeli, kırmamalı, büyüklerimize karşı saygımızı asla yitirmemeliyiz.

11 yorum

anne hakkı ödenmez

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Anne ve baba hakkı ödenmez Allah onlardan razı olsun

Kesinlikle haklısınız. Allah onlardan razı olsun. Yorumunuz için sizden de razı olsun :-)

Ben anonimim

Bende olmayan birşeyi yazmak zor

Çok guzeldi

Harika çok beğendim😍😍

Çok güzel olmuş😊

Çok güzelllllll

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.