Gençlik Haftası ile İlgili Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
                                                                Gençlik Haftası

  Gençlik Haftası 19-25 Mayıs tarihleri arasında kullanılmaktadır. Bu hafta süresince yapılan etkinlerin amacı gençliğin önemi, iyi değerlendirilmesi gerektiği ve benzeri konularda bilgi vermek ve gençleri çalışmaya, üretmeye teşvik etmektir.

  Gençliğin kıymetini çok iyi bilmek gerekir. Gençlik insanın en dinç, en güçlü, en verimli olduğu dönemdir. Bu dönemde iyi işler başarmak isteyenler buna daha muktedir olurlar. Gençlik bir kere elden gitti mi onun geri gelmesi mümkün değildir. Ülkemiz genç nüfusa sahip olduğu için potansiyel bir güce sahiptir. Gençlerimizin bilinçlendirilmesi, ülke geleceğinin belirleyicisi olabilir. Bir ülkeyi kalkındıracak veya batıracak olanlar gençlerdir.


  Gençlerimizi en iyi şekilde yönlendirmek, eğitmek öncelikle ebeveynlerin daha sonra ise eğitimlerin görevidir. Güzel bir gelecek istiyorsak, güzel bir gençlik oluşturmamız lazımdır.

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.