Hemşireler Haftası Konulu Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
                                                    Hemşireler Haftası

Hemşireler Haftası 12-18 Mayıs tarihleri arasıdır. 12 Mayıs Hemşireler Günü olarak da bilinir. Bu tarihlerde hemşirelik mesleği ve mesleğin önemi konusunda bilgi ve demeçler verilir. Hemşirelere genellikle karanfil çiçekleri verilerek, hemşireler günü kutlanır.

Hastanelerde veya diğer sağlık kurumlarında en çok muhatap olduğumuz, kendilerinden en çok yardım aldığımız kişiler hemşirelerdir. Bir hastanın neredeyse her ihtiyacını hemşireler giderir. Tüm bunları erinmeden ve çekinmeden yaparlar. Hemşirelik mesleği gerçekten çok emek ve sabır gerektiren bir meslektir. Tüm bunlara rağmen zaman zaman onlara yapılan fiziksel saldırılar akıl erdirilecek gibi değildir.

Hastaneler, hepimizin zaman zaman uğrak yeri olan alanlardır. Hemşirelerin üzerimizdeki hakkı çoktur. Bizlere yaptıkları hizmetlere karşı onlara bir teşekkürü çok görmemeliyiz. Onlara anlayışla yaklaşmalı ve saygı duymalıyız.

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.