Yeni Yıldan Beklentilerim Kompozisyon

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
                                                     Yeni Yıldan Beklentilerim

Yeni yılın sadece bana değil, tüm dünyaya huzur, mutluluk, sağlık ve barış getirmesini istiyorum. Şimdiye kadar yapılan savaşlar, katliamlar, işkenceler son bulsun istiyorum. İnsanlar daha vicdanlı, daha insancıl olsunlar, birbirini sevsinler istiyorum.

Kendim için önce sağlık, mutluluk ve sonra da başarı istiyorum. Geçen yıl yaptığım yanlışlara bir daha düşmeyeyim, u yılımı çok daha verimli geçireyim istiyorum. Yeni yıl, her insan için iyi bir fırsat olmalı, herkes içine düştüğü yanılgıların farkında olmalı. Herkes dünya barışı için uğraşmalı. Kırgınlıklar, küskünlükler son bulmalı. Herkes inancında ve düşüncesinde serbest olmalı, kimse kimseyi inancından, ırkından, renginden dolayı yadırgamamalı, küçük görmemeli. Tüm bu dileklerimin gerçekleşmesini istiyorum.

Umuyorum ki yeni yıl daha güzel, daha enerjik olacak. Bu yıl, yepyeni bir sayfa açacağım ve yanlışlara düşmemeye çalışarak ilerleyeceğim. Hiçbir kimsenin kalbini kırmayacağım. Bilmeden kalbini kırdıklarımın ise gönlünü almaya, kendimi affettirmeye çalışacağım.

3 yorum

Teşekkürler çok ama çok yardımcı oldunuz

TESEKKURLER aklıma tam oturdu

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.