Komşularınızdan Birini Tanıtınız

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
                                          ORHAN TEKE BİYOGRAFİSİ
Orhan Teke adında bir komşum var. Kendisi 29-30 yaşlarında. Bugüne kadar tanıdığım insanlar arasında en alçak gönüllülerden, en saygılı olanlardan bir tanesi. Herhangi bir büyüğüne karşı saygısızlıkta bulunduğunu, kendinden küçükleri kırdığını asla görmedim. Sadece çevresindeki insanlara karşı değil, kendi ailesine karşı da son derece saygılı ve sadık bir insan.

Orta boylu, kumral tenli ve güleç yüzlü bir insan. Son birkaç senedir kendisine bir tarz belirlemiş. Sakallları bir iki santim uzunluktadır. Sesini pek yükseltmez, genellikle sessiz, sakin bir ses edası ile konuşur. Herhangi bir yakını ile yolda, sokakta karşılaşsa, mutlaka selam verir ve hal hatırını sorar. Hatta her seferinde evine davet edip bir şeyler ikram etmek ister.

Çalışmayı sever, tembellikten uzak durur. Ekmeğinin derdinde olan bir insandır. Kimseye zararı yoktur. Bu nedenle birçok kişi tarafından sevilir. Son

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.