Hakkımızda

Değerli edebiyatseverler, sizler için yazdığımız mükemmel kompozisyonları okuyabilir, sizler de yorum bölümünden kendi yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.
Kompozisyon.Org adlı blogumuz 15 Mart 2015 tarihinde yayın hayatına başlamış ve tamamı özgün kompozisyonları ile kısa sürede büyük bir ziyaretçi kitlesine ulaşmıştır. Bu başarıyı öncelikle verdiğimiz emeğe ve özgünlüğümüze borçluyuz.

Kompozisyon.Org olarak amacımız, tüm öğrencilere yazmayı aşılamak ve bu gaye çerçevesinde onlara çeşitli metin türlerini örnek göstermektir. Ziyaretçilerimizden gelen yorumlar şevkimizi artırmakta, böylece blogumuzu daha fazla zenginleştirme çabası içerisine girmekteyiz.

Kompozisyon.Org'da bulunan tüm kompozisyonlar ve diğer metin türleri iki yazarımız tarafından oluşturulmakta ve bu içerikler oluşturulurken güzel Türkçemizin doğru kullanılmasına özen gösterilmektedir. Tüm blog ziyaretçilerimizden de ricamız, yaptıkları yorumlarda dilimizin kurallarına riayet etmeleridir. İyi niyetle yapılan ''Çoookkkk güzelll'' gibi yorumlar hem dilimize hem de sizler için emek veren blogumuza zarar vermektedir.

Blogumuzla ilgili her türlü istek veya şikayetinizi eselrid@gmail adresimize gönderebileceğiniz gibi, blogun sağ altında bulunan İletişim Formu'nu da kullanabilirsiniz. sizlerin görüşleri bizim için değerlidir.

DİKKAT !!!
1- ''İsimsiz'' olarak yorum yapmak için ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''ANONİM''i seçin.
2- Takma adla yorum yapmak için ''ADI/URL''yi seçerek herhangi bir isim yazın.
3- Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
4- Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
5- Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
6- Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.