Genel

Hakkımızda

Kompozisyon.Org adlı blogumuz 15 Mart 2015 tarihinde yayın hayatına başlamış ve tamamı özgün kompozisyonları ile kısa sürede büyük bir ziyaretçi kitlesine ulaşmıştır. Bu başarıyı öncelikle verdiğimiz emeğe ve özgünlüğümüze borçluyuz.

Kompozisyon.Org olarak amacımız, tüm öğrencilere yazmayı aşılamak ve bu gaye çerçevesinde onlara çeşitli metin türlerini örnek göstermektir. Ziyaretçilerimizden gelen yorumlar şevkimizi artırmakta, böylece blogumuzu daha fazla zenginleştirme çabası içerisine girmekteyiz.

Kompozisyon.Org’da bulunan tüm kompozisyonlar ve diğer metin türleri iki yazarımız tarafından oluşturulmakta ve bu içerikler oluşturulurken güzel Türkçemizin doğru kullanılmasına özen gösterilmektedir. Tüm blog ziyaretçilerimizden de ricamız, yaptıkları yorumlarda dilimizin kurallarına riayet etmeleridir. İyi niyetle yapılan ”Çoookkkk güzelll” gibi yorumlar hem dilimize hem de sizler için emek veren blogumuza zarar vermektedir.

Blogumuzla ilgili her türlü istek veya şikayetinizi eselrid@gmail adresimize gönderebileceğiniz gibi, blogun sağ altında bulunan İletişim Formu’nu da kullanabilirsiniz. sizlerin görüşleri bizim için değerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı